понеділок, березня 11, 2024

5 березня 2024 року в Комунальній установі «Інклюзивно-ресурсний центр Піщанської сільської ради», що розміщений в медико-культурному центрі села Нова Знам’янка, відбулася довгоочікувана зустріч педагогічного колективу центру з Ковтун Мариною, психологом-тренером проєкту «Зупинка: Я» який реалізовує ГО «ЦПД «Конфіденс» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та фінансової підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID). ГО «Конфіденс» покликаний об’єднати зусилля  з місцевими органами влади, громадським сектором, освітянами та фахівцями соціальної сфери для надання комплексної психосоціальної допомоги дорослим, підліткам і дітям. Цільовою групою проєкту «Зупинка: Я» є діти з особливими освітніми потребами та їх батьки/законні представники, фахівці професій «людина-людина» - надавачі соціальних послуг на рівні громади (освітяни, громадські медичні працівники, держслужбовці, соціальні працівники).

Фахівці центру стали учасниками тренінгу «Професійне вигорання. Психологічна стійкість допомагаючих професій». Радо приєдналися до тренінгу наші колеги, фахівці (консультанти) комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Козельщинської селищної ради на чолі з директором Ткаченко Світланою та колеги-психологи і соціальні педагоги.

Основною метою зустрічі однодумців було: систематизація знань з причин виникнення, симптомів емоційного вигорання (соматичні прояви, соціально-поведінкові, психо-емоційні ознаки) та оволодіння новими способами особистої психологічної стійкості. На занятті педагогічні працівники вчилися способам і методам роботи з дітьми з особливими освітніми потребами, їх батьками/законними представниками, педагогічними працівниками щодо профілактики і подолання наслідків стресу через зовнішні чинники, які не підлягають особистісному впливу.

 


Немає коментарів:

Дописати коментар