Оголошення

КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА «ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР ПІЩАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ»

З 12 жовтня 2021 року КУ "Інклюзивно-ресурсний центр Піщанської сільської ради" переїхав у приміщення Новознам’янського старостинського округу (у минулому приміщення сільської ради) за адресою: Кременчуцький район, с.Нова Знам’янка, вул.Великий Шлях 151-А (вул.Петровського). 

Доїхати до нашого центру можна рейсовими автобусами (графік додається):

№213 "Кременчук АС-Вільна Терешківка" (через Нову Знам’янку, зупинка "Магазин Нова Знам’янка")

 №216 "Кременчук-Нова Знам’янка" (кінцева зупинка "Канал", потім ще 15 хвилин пішки до будівлі Новознам’янського старостинського округу)


Комунальну установу "Інклюзивно-ресурсний центр Піщанської сільської ради" було зареєстровано 04.01.2021. Центр є установою, що створено з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти та проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження. Фахівці центру: вчитель-логопед, вчитель-реабілітолог, вчитель-дефектолог, сурдопедагог, практичний психолог надають психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги безкоштовно дітям з вадами мови, ортопедичними, неврологічними захворюваннями, вадами зору, слуху тощо. Додаткову інформацію можна отримати, написавши коментар у розділі «Комплексна оцінка» за посиланням https://kremrirts.blogspot.com/p/blog-page_91.html, або по телефону 75-77-06. В повному складі центр буде працювати з 25 січня 2021 року.

Приміщення центру знаходиться за адресою: проспект Полтавський, 16-а (маршрут 3-а, зупинка «Школа». 
До уваги батьків! КУ «Інклюзивно-ресурсний центр Кременчуцької районної ради» продовжує прийом документів для проведення комплексних оцінок дітей з  ооп. 


!!! Прийом документів для проведення комплексних оцінок дітей з  ооп у КУ «Інклюзивно-ресурсний центр Кременчуцької районної ради» буде проводитися з 25.05.2020

З 1 липня 2019 року КУ "Інклюзивно-ресурсний центр Кременчуцької районної ради" отримав нове велике приміщення (100 кв.м.) за адресою: м.Кременчук, проспект Полтавський 16-А. Незважаючи на ремонтні роботи, прийом дітей з особливими освітніми потребами та їх батьків не припиняється. Чекаємо вас!

Немає коментарів:

Дописати коментар